Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Три чучура - юг
155 000 €
303 153.65 лв.

(2 313 €, 4 523.83 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:40 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 223 пъти.
Площ:
67 m2
Етаж:
1-ви от 8
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Продава се напълно обзаведен тристаен апартамент в кв. Три чучура юг, гр. Стара Загора!

Агенция ИМОТИ S-ДОМ представя за продажба жилище след цялостен основен ремонт, в което не е живяно до момента.
Площ: 67 кв.м. (чиста жилищна площ);Етаж: 1-ви (тухлена сграда);
Изложение: Югозапад.
Разпределение: Функционална всекидневна с кухненски бокс, две уютни спални, баня с тоалетна, коридор и тераса.
Изцяло реновиран, с чисто нови мебели и уреди в гаранция
Готов за нанасяне или за отдаване под наем без допълнителни инвестиции.
Прилежащо мазе (4 кв.м.).
Свободно паркиране пред блока.
Локация: Отличен район с бърз достъп до градски транспорт, голям парк, хипермаркети, училища, градини и аптеки.

Агенцията разполага с КЛЮЧ В ОФИСА и предлага пълно съдействие при подготовка на документи, както и гъвкавост при организиране на огледи в удобно за Вас време.
Свържете се с нас на тел.: 0877 872 767 и цитирайте код: 300321
Тип строителство: тухла ; етаж: 1 ; квадратура: 67кв.м.. чиста жилищна площ
Цена : 155 000 евро / 303 153.65 лева./
ИМОТИ S-ДОМ Вашият доверен партньор в света на недвижимите имоти!
За контакт:
0877872767
Агенция:
ИМОТИ ЕСДОМ
0877872767
ИМОТИ   ЕСДОМ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
imotisdom.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, 205442145
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Три чучура - юг
Обява: 1c177788765163844

155 000 €
303 153.65 лв.
История на цената
(2 313 €, 4 523.83 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Три чучура - юг

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност