Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
град Стара Загора, Казански
130 000 €
254 257.90 лв.

(1 585 €, 3 099.99 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 13:22 на 16 април, 2026 год.
Обявата е посетена 328 пъти.
Площ:
82 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

КАПАРИРАН!
Тухлен четиристаен апартамент с чиста площ 82 кв.м, кв. Казански, гр. Стара Загора
НОВО ЕКСКЛУЗИВНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ
Агенция Имоти S-ДОМ представя за продажба четиристаен тухлен апартамент, разположен в кв. Казански, гр. Стара Загора. Имотът разполага с 82 кв.м чиста жилищна площ, разпределена функционално между хол, отделна кухня, две спални, две тераси, баня, тоалетна и входно антре. Изложение изток, север и запад, което осигурява естествена светлина през целия ден.
Към апартамента принадлежат две допълнителни помещения: просторно мазе с площ от 20 кв.м и таванско помещение от 8.42 кв.м.
Обслужване и огледи:
Агенция Имоти S-ДОМ разполага с КЛЮЧ В ОФИСА, което позволява гъвкавост при организиране на огледи в удобно за Вас време. Осигуряваме пълно съдействие при подготовката на необходимата документация за финализиране на сделката.

Свържете се с нас на тел.: 0877 872 767 и цитирайте код: 400006
Тип строителство: тухла ; етаж 2; квадратура: 82кв.м.. чиста площ
ИМОТИ S-ДОМ Вашият доверен партньор в света на недвижимите имоти!

За контакт:
0877872767
Агенция:
ИМОТИ ЕСДОМ
0877872767
ИМОТИ   ЕСДОМ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
imotisdom.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, 205442145
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
град Стара Загора, Казански
Обява: 1d177633494360949

130 000 €
254 257.90 лв.
История на цената
(1 585 €, 3 099.99 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Казански

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност